Smooth Surface Daily Peel

Jednokrokový peeling pro domácí použití nevyžadující neutralizaci.

NeoStrata
  • ŘADA: VYHLAZENÍ - - RESURFACE
  • TYP PLETI:normální pleť se špatnou texturou povrchu
  • PROFIL PACIENTA:hrubá, mdlá pleť,rozšířené póry,jemné linky a vrásky,pleť poškozená sluncem,keratosis pilaris,Jemné linky a vrásky,Keratosis pilaris,Příprava na peeling
  • HLAVNÍ BENEFIT:Účinný jednokrokový peeling pro hladší texturu pleti a vyhlazení vrásek.
  • TECHNOLOGIE:AHA kyseliny, Aminofil
  • KÓD PRODUKTU:30076
Cena Dostupnost Množství
1 599,00 Kč   na cestě 0

Jednokrokový peeling pro domácí použití, obsahuje 10% kyselinu glykolovou, získanou z cukrové třtiny, která působí exfoliačně ( olupování kůže a regenerace buněk). Další účinnou složkou je technologie obsahující Aminofil, která podporuje tvorbu kolagenu. Díky této kombinaci je možné vyhladit jemné linky a vrásky, pomáhat zmírnit projevy akné, minimalizovat hyperpigmentace, zjemnit strukturu kůže/ keratosis pillaris.

Objem : 36 KS tamponů/kůr

pH: 3,1

Přelejte obsah lahvičky do kelímku s tampóny. Poté vyjměte tampon a 1x denně (večer) naneste na pleť. Před aplikací peelingu doporučujeme pleť důkladně očistit například čistící pěnou Foaming Glycolic Wash, nebo gelem podle typu pleti (Clarifyng Cleanser- mastná pleť, Ultra Brightening Cleanser - pleť se sklonem k hyperpigmentaci, Facial Cleanser - citlivá a normální pleť.

Doporučujeme nejdříve peeling vyzkoušet na části pokožky, aby se zjistila případná alergická reakce.

Při aplikaci peelingu je nežádoucí vystavovat kůži slunečnímu záření, mohlo by tak dojít k hyperpigmentaci. Vhodná doba kdy s peelingem začít je od září/října do konce března, kdy není intenzita slunce vysoká.

Denní krém by měl obsahovat vysoký SPF faktor, protože sluneční paprsky na kůži působí při oblačném počasí, ale i v zimě. Chraňte proto svou kůži po celý rok. Doporučená denní péče - Sheer Physical Protection SPF 50.

10% glycolic acid, 3% Aminofil

Související produkty

Menu

® 2019